lskimya_fason_uretim_kaliteli

LS KİMYA KALİTELİ FASON ÜRETİM

LS Kimya Ailesi olarak, kendi markasını yaratmak isteyen siz değerli müşterilerimize, en kaliteli, güvenilir, şeffaf(üretim aşamalarının istediğiniz zaman canlı olarak takibi) üretim hizmeti vermekteyiz.
LS Kimya hammadde temini, ambalaj, serigraf baskı, Sağlık Bakanlığı ürün bildirimi alanlarında müşterilerine en iyi şekilde profesyonel danışmanlık sağlamaktadır.

LS Kimya hammadde temini için kesinlikle farklı fiyat politikası uygulamaz, hammadde teminini kendisi yapmak isteyen müşterilerine olanak sağlar.
Fason üretim sürecine girilen müşterilere, istenilen kalitede ürünü sunma konusunda İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu “Koku Kimyası” alanında uzman kimyagerlerimiz tarafından Ar-Ge çalışmaları yapılıp ,numuneler sunulmaktadır. Sunulan numune müşterilerimiz tarafından onaylandıktan sonra seri üretime geçilir. Bitmiş ürün ve öncesinde sunulan numune arasında kesinlikle kalite farkı bulunmamaktadır.

Asıl amacı müşterilerine istediği ürünü en sağlıklı ve kaliteli şartlarda üretip “adet sınırı” gözetmeksizin siz değerli müşterilerimize Sağlık Bakanlığı Kozmetik Ürünleri İmalatı kanunlarının her maddesi yerine getirilmiş, tüm standartlara uygun tesisimizde üretip, sizlerle buluşturmaktır.

Saygılarımızla LS Kimya.